Partnerzy

Marta Stachaczek – tłumaczka języka angielskiego, absolwentka Instytutu Filologii Angielskiej, kierunek translatoryka na Uniwersytecie Wrocławskim. 

Pracuje jako tłumacz i lektor języka angielskiego od 2006 roku. 
Specjalizuje się w tłumaczeniach o tematyce związanej z prawem, ekonomią, marketingiem oraz branżą budowlaną. 

 

Paweł Gromolak – tłumacz przysięgły języka niemieckiego (nr wpisu TP/837/05), tłumacz od 1996 roku, od 2001 r. tłumacz przysięgły, mgr germanistyki (1996) i prawa (2000).

Posiada 12 letnie doświadczenie w jednej z największych niemieckich kancelarii prawnych, wieloletnie doświadczenie z warszawskimi biurami tłumaczeń, wykonuje tłumaczenia ustne i przysięgłe.

 

Radca prawny Marta Jeleń - Absolwentka Wydziału Prawa Uniwersytetu Viadrina we Frankfurcie nad Odrą oraz Wydziału Prawa Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, od 2006 r. członek Okręgowej Izby Radców Prawnych w Opolu. Od 2006 r. prowadzi własną Kancelarię Radcy Prawnego (www.khj.com.pl), wcześniej doświadczenie zdobywała w jednej z międzynarodowych Kancelarii oraz jako in house lawyer spółek należących do międzynarodowych koncernów.

 Specjalizuje się w obsłudze prawnej przedsiębiorców, w tym w szczególności przedsiębiorców z krajów niemieckojęzycznych.

 Specjalizacje: prawo cywilne, szeroko pojęte prawo gospodarcze, nieruchomości, pracy, budowlane i deweloperskie,  upadłości, mediacje, windykacja należności w Polsce i na terenie UE.

 Języki: niemiecki, angielski.

 Więcej na stronie: www.khj.com.pl